ASDDV-40.000MHZ-LC-T3
ABRACON
815-DDV40000MHZLCT3
ASDDV-40.000MHZ-LC-T3
Fabricante:
Descripción:
OSC Crystal Oscillator 2520 4-SMD 40MHz 50ppm -40C - 85C CMOS 1.6V - 3.63V