SLB125S24C
Advanced Energy / SL Power
675-SLB125S24C
SLB125S24C
Fabricante:
Descripción:
Fuentes de alimentación - montaje en chasis 24V at 3.6A Class II
En existencias: 81
Existencias:
81 Se puede enviar inmediatamente
Plazo de entrega de fábrica:
Mínimo: 1   Múltiples: 1
Advanced Energy
Categoría de producto: Fuentes de alimentación - montaje en chasis
RoHS:
Open Frame
SLB125
Marca: Advanced Energy / SL Power
País de ensamblaje: Not Available
País de difusión: Not Available
País de origen: MX
Estilo de montaje: Chassis
Armazón abierto/Blindado: Open Frame
Tipo de producto: Switching Power Supplies
Cantidad de empaque de fábrica: 81
Subcategoría: Power Supplies
Productos encontrados:
Para mostrar productos similares, seleccione al menos una casilla de verificación
Atributos seleccionados: 0
USHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
SLB125 125W Single-Output Power Supplies
Advanced Energy / SL Power SLB125 125W Single-Output Power Supplies are available with a nominal main output of 12V, 15V, 18V, 24V, 36V, 48V, or 56V. These medically approved devices feature a small form factor with 2" x 4" x 1.2" dimensions, various safety approvals, and RoHS compliance. The series offers 125W total power and 85W convection and is certified to 90VAC to 264VAC input. Protections include output overvoltage, short circuits, and overload. Advanced Energy / SL Power SLB125 125W Single-Output Power Supplies are ideal for medical, industrial, and 1U applications.