K50PCLRGB7KAQP
Banner Engineering
778-K50PCLRGB7KAQP
K50PCLRGB7KAQP
Fabricante:
Descripción:
Zumbadores e indicadores de audio – industriales K50 Pro Compact with Audible and IO-Link: 7-color RGB Indicator; 18-30 V dc; Polycarbonate; IP66, IP67, IP69K; Input: Bimodal; Colors: Multicolor; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PVC Pigtail QD
En existencias: 1
Existencias:
1 Se puede enviar inmediatamente
Plazo de entrega de fábrica:
6 Semanas Tiempo estimado de producción de fábrica para cantidades superiores a las que se muestran.
Mínimo: 1   Múltiples: 1
Banner Engineering
Categoría de producto: Zumbadores e indicadores de audio – industriales
Indicators
M12
IP67, IP69K
K50 PRO
Marca: Banner Engineering
País de ensamblaje: Not Available
País de difusión: Not Available
País de origen: MX
Tipo de producto: Audio Indicators & Alerts
Cantidad de empaque de fábrica: 1
Subcategoría: Audio Devices
Alias de las piezas n.º: 813585
Peso de la unidad: 101.605 g
Productos encontrados:
Para mostrar productos similares, seleccione al menos una casilla de verificación
Atributos seleccionados: 0
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
K50 Pro with Programmable Audible Indicator
Banner Engineering K50 Pro with Programmable Audible Indicator is a version of the K50 Pro 50mm Multicolor Indicators that includes a programmable audible indicator. The programmable audible indicator provides a distinct status indication and is available with Pro Editor software or IO-Link communication for additional versatility and customization. Banner Engineering K50 Pro Audible versions offer fourteen different tones with intensity, customization, and input control.