CA50P16003INT
CTS Electronic Components
774-CA50P16003INT
CA50P16003INT
Fabricante:
Descripción:
OSC 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVPECL Clock, 160.0000MHz, +2.5V, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel