CHT25C1602PNR
CTS Electronic Components
774-CHT25C1602PNR
CHT25C1602PNR
Fabricante:
Descripción:
OSC 2.5mmx2.0mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 16.0000MHz, +2.5V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel