CHT32C3207PMR
CTS Electronic Components
774-CHT32C3207PMR
CHT32C3207PMR
Fabricante:
Descripción:
OSC 3.2mmx2.5mm Surface Mount Industrial Grade HCMOS Clock, 32.0000MHz, +1.8V, Stab 150ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel