MFBA2V2012-221-R
Eaton Electronics
504-MFBA2V2012-221-R
MFBA2V2012-221-R
Fabricante:
Descripción:
Núcleos de ferrita Ferrite B IND 220 OHM 2A 2 PADS SMT
Modelo ECAD:
En existencias: 13,105
Existencias:
13,105 Se puede enviar inmediatamente
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
220 Ohms
- 55 C
+ 150 C
2 mm
1.2 mm
País de ensamblaje: Not Available
País de difusión: Not Available
País de origen: TW
Subcategoría: Ferrites
Frecuencia de prueba: 100 MHz
Peso de la unidad: 1 mg
Productos encontrados:
Para mostrar productos similares, seleccione al menos una casilla de verificación
Atributos seleccionados: 0
Esta funcionalidad requiere que JavaScript esté habilitado.
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads
Eaton Electronics MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads are high-performance AEC-Q200-grade ferrite beads for high-reliability RF/wireless transmitting and receiving modules in automotive applications. Eaton Electronics MFBA Ferrite Beads are offered in 0402, 0603, and 1206 case sizes and are designed for high-current applications up to 4A. The series offers a wide range of impedances values from 30Ω to 600Ω and operates over a -55°C to +150°C temperature range.