APC0402RC-37R4BT10
Welwyn Components / TT Electronics
756-APC0402RC37R4BT1
APC0402RC-37R4BT10
APC
37.4 Ohms
0.1 %
50 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
+ 155 C
AEC-Q200
63 mW (1/16 W)
50 V