APC0402RD-38K3CT10
Welwyn Components / TT Electronics
756-APC0402RD38K3CT1
APC0402RD-38K3CT10
APC
38.3 kOhms
0.25 %
25 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
+ 155 C
AEC-Q200
63 mW (1/16 W)
50 V